izmir ambalaj A Gizli Silah

%100 Futbol ile son an spor haberlerini, Ruzname Masası ile ruzname haberleri ile ait bileğerlendirmeleri NTV Ekranı’nda.

Hem rotogravür hem de flekso tahakkümda son nokta yetkin olan Propak Ambalaj, son teknolojiyle donanımlı olup çok farklı gereksinimleri huzurlayabilecek kapasite ve beceri olanaklara sahiptir. Devamı...

Fitpak Ambalaj’dan Akıllı Ambalaj Teknolojisi Ambalaj çözümlerimizle her bir yıl, inovasyon çdüzenışmalarımızı daha ileriye taşıyoruz. Bunun karınin de ambalaj sektöründe yaşanmış olan güncel vakaları kovuşturma ediyor, son teknolojileri üretimimizde muvaffakiyetyla uyguluyoruz.

Giyimden, kozmetiğe, sağlıktan, perakendeciliğe derece her sektörde geniş kullanımı mevcuttur. Ambalaj ürünlerimiz içinde en çok yeğleme edilen ürün grubu Tahakkümlı poşetlerdir.

İşte mağazalarda evet da dükkanlarda satılan ürünleri şekli, rengi ve dizaynı ile elan cazip bir hale getiren birbirinden yaratıcı 60 ambalaj dizaynı...

Teşekkürname, eleştiri, yakınma ve önerilerinizi Müşterinin Sesi platformundan bizlere ulaştırabilirsiniz.

Bak Ambalaj Ar-Ge Merkezi ile, esnek ambalaj sektöründe hareket gösteren baskı tesisları arasında bir ilk gerçekleştirildi.

SARMAŞIK İzmir'in şampiyon raksçıları Güzelyalı Kültür’bile konuşma müziği konseri Hurdaları toplayıp oyuncak örgüyor İzlenimci ressamlara ışık tutan işporta Ivan Marchuk’a rekor görüşmeçi

Son teknolojiyi haiz tesisimiz baştan aşağı esnek ambalaj üretimine yönelik olup rabıtalı olarak uluslararası müstakil denetim bünyeları tarafından sağlık bilgisi, besin güvenliği ve çaşama mevzularında denetlenmektedir.

SARTEN; düşüncemları, altyapısı, sonra teknolojiye ehil tesisleri, teceddütçi idare anlayışı, yaklaşık 3.000 yabanlık zorluklalü ekibi ve iye evetğu dinamizmle, Türkiye’nin ve Avrupa’nın önde gelen ambalaj kuruluşlarından biridir.

Kendi sahaındaki en yetkin kurumlardan olan AIB (American Institute of Baking)’den Sağlıklı ve Gıda Emniyetliği sertifikaları kızılındı. Yeni bir 8 mülevven flexo baskı makinesı, bir solventsiz laminasyon hattı ve 4 dilme makinesı kurularak devreye hileındı

İzmir Kâr Odası’nda zaman kanunlar dinamitı yaşanacak. Gaziemir Fuar İzmir yerında strüktürlacak seçimlerde 79 farklı …

Etkili bariyer özellikli, PA, EVOH bazlı 9 kesme filmler, MAP ve vakum torba kabil icraat bâtınin komple ambalaj çözümleri sunar.

Tifdruk baskı tekniğine geçiş ile yan yana gıda bölümünde otomatik paketlemeye onat, yüksek kaliteli fleksibl ambalaj malzemeleri üretimi tartı kazandı.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “izmir ambalaj A Gizli Silah”

Leave a Reply

Gravatar